5. Magyar Filmhét - A mi kis falunk
5. Magyar Filmhét - A mi kis falunk

Megosztom

Bővebben a filmről

A mi kis falunk 2. évad 8. rész - Az esküvő

Az Erika és Gyuri esküvője előtti napon a tökéletesnek hit szervezésben nem várt hibák merülnek fel, melyeket Erika rossz ómenként értelmez. A catering cég az utolsó pillanatban visszalép, Gyuri véletlenül meglátja a menyasszonyi ruhát, Laci ujjára pedig rászorul a jegygyűrű. A lánybúcsú és a legénybúcsú estéjén elsimulni látszanak a problémák, és úgy tűnik az esküvő a tervek szerint alakulhat.

Rendező: Kapitány Iván
Operatőr: B Marton Frigyes
Vágó: Barna Balázs
Forgatókönyvíró: Kapitány Iván, Kormos Anett
Női főszereplő: Lovas Rozi
Férfi főszereplő: Csuja Imre
Női mellékszereplő: Erdélyi Tímea
Férfi mellékszereplő: Gáspár Tibor
Díszlet / látvány: Fekete Mónika
Hangmérnök: Hammer Zsolt
Zeneszerző: Parádi Gergely
Vezető sminkes (smink-, fodrász-, maszkmester, prosztatik): Varga Noémi (smink),Makk Ildikó (fodrász)
Jelmez: Kisprumik Ádám

A mi kis falunk 3. évad 1. epizód - A nászút

Bár az esküvő elmaradt, a nászút be van fizetve: Gyuri és Erika elindulnak egy kis balatoni romantikázásra, ami azonban nem pont úgy alakul, ahogy azt eltervezték. Gyuri ugyanis véletlenül egy benzinkúton felejti Erikát, aki kalandos út során jut el végül a balatoni hotelbe, ahol ráadásul nem egyedül találja vőlegényét. Az csak hab a tortán, hogy Károly, a falu Polgármestere mindeközben mindent tűvé tesz egy rejtélyes csomagért, amiről kiderül, hogy az iroda széfjében van. A széf kulcsát azonban Erika magával vitte a Balatonra.

Rendező: Kapitány Iván
Operatőr: B Marton Frigyes
Vágó: Barna Balázs
Forgatókönyvíró: Kapitány Iván, Kormos Anett
Női főszereplő: Lovas Rozi
Férfi főszereplő: Lengyel Tamás
Női mellékszereplő: Vanya Tímea
Férfi mellékszereplő: Baronits Gábor
Díszlet / látvány: Nagy Judit
Hangmérnök: Berkes Gábor
Zeneszerző: Parádi Gergely
Vezető sminkes (smink-, fodrász-, maszkmester, prosztatik): Varga Noémi (smink),Makk Ildikó (fodrász)
Jelmez: Kisprumik Ádám

Színes
Készítő országok
magyar